Cooler Master case Elite 302 White, Průhledná bočnice, mATX, 3x 120mm ARGB Fan, bílá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
989 Kč
817,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master Elite 302
Cooler Master Elite 302 s důrazem na detail nabízí uživatelům cenově výhodné a prostorově úsporné řešení herních a počítačových potřeb. Elite 302 je vybaven velkou mřížkou a 3x 120mm ventilátory ARGB, které zajišťují plynulý a efektivní chod systému. Kompletně černá povrchová úprava a přiložený kryt zdroje umožňují čisté sestavy, které jsou vizuálně atraktivní i funkční.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Kombo port |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | *360 / 240 / 120 mm *Maximální výška 60 mm |
| Vrchní část | až 280 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 163.5 mm |
| Maximální délka GPU | 365 mm |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Vpředu, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 390 x 203.5 x 430 mm |
| Váha | 5.38 kg |
Co je v krabici
3x 120mm ARGB Ventilátor
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041566497 |
| EAN | 4719512158357 |
Podobné produkty
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Toner ABEL XEROX 006R04404 černý (6 000 stran)
6000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
987 Kč
815,00 Kč bez DPH
Toner ABEL TN-325 purpurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?