doprava_otoceny_1
Zajistím vám tu nejrychlejší dopravu i bez křídel.

Zásilky posíláme z ráje zdarma při objednávce nad 2 000 Kč. 

Aby váš nákup byl jednoduchý od začátku do konce, máme na výběr hned několik způsobů dopravy. Vyberte si podle libosti ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Zásilkovna (66 Kč)

Služba Zásilkovna poskytuje osobní odběr zboží na výdejních místech. Většina zásilek přijatých do 13 hodin je doručena na vámi zvolenou pobočku Zásilkovny hned následující pracovní den. Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, obdržíte e-mail s heslem a můžete vyrazit. Průměrná doba doručení Zásilkovnou je 7 dní. Až se naučí létat jako my, bude to prý rychleji, včil raději počítejte s několika dny. 

Česká pošta - balík do ruky (119 Kč)


Služba České pošty, která v krátkém čase doručí zboží na vámi určenou adresu. Objednávky přijaté do 16 hodin expedujeme ještě tentýž den a Česká pošta je doručuje obvykle během 1 až 2 pracovních dní. O doručení zásilky budete informováni SMSkou. Pokud vás dopravce nezastihne na adrese, kontaktuje vás na telefonním čísle uvedeném v objednávce a domluví se na hodině opakovaného doručení, které je zdarma. 

Česká pošta - Balíkovna (61 Kč)

S Balíkovnou nemusíte čekat na doručovatele doma. Stačí si vybrat nejbližší výdejní místo z naší široké sítě partnerských poboček, kam si necháte doručit svou zásilku. Bezstarostně si ji můžete vyzvednout osobně, kdykoliv vám to vyhovuje.

PPL (121 Kč)


Provedete-li objednávku do 16 hodin, expedujeme tentýž den a většinou balíček doručí přepravce do 2 pracovních dní. Toto platí pro zboží, které máme skladem (viz informace u každého produktu). Jakmile je vše připraveno k vyzvednutí, obdržíte SMSku. Pokud vás dopravce nezastihne na adrese nevadí, zavolá vám na telefonní číslo uvedené na objednávce a domluví se na hodině opakovaného doručení, které je zdarma. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte při jeho převzetí. 

ZPŮSOBY PLATBY 

Existuje mnoho variant, jak u nás zaplatit za nákup. Vyberte si tu, která vám vyhovuje nejvíce.

comgate

Při převzetí od dopravce 

Zboží zaplatíte v hotovosti při jeho převzetí od dopravce či na místě zprostředkovaného osobního odběru. Při platbě v hotovosti si prosím připravte přesnou částku, urychlíte tím předání zásilky. Tento způsob platby je zpoplatněn. Pokud se chcete vyhnout tomuto poplatku, doporučujeme zaplatit on-line kartou nebo přes internetové bankovnictví.

Rychlá on-line platba předem

Jednoduše, rychle a bezpečně. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Tímto způsobem zaplatíte platební kartou přes internet nebo rychlým on-line bankovním převodem. Tento způsob platby není zpoplatněn.

Běžný bankovní převod

Jakmile bude objednané zboží připraveno, zašleme na e-mail platební údaje. Po přijetí platby na náš účet bude zboží expedováno. Toto standardně trvá 1 až 2 pracovní dny.