Tiskárny možná svůj ráj nepotřebují.
Lidi, kteří tisknou ANO!

Výběr tiskárny, náplně a vůbec všechny ty věci okolo tisku jsou někdy otrava. Věděli jste, že ne každá tiskárna se na všechno hodí? A že ne všechny náplně jsou kompatibilní se všemi tiskárnami? Natož, aby pak ještě byly testované? Výsledkem takového nákupu pak často je, že netisknete.

Rozhodli jsme se s tím zatočit a udělat zázrak. Vymysleli jsme jednoduchý e-shop s tiskárnami a náplněmi, kde bez problému nakoupí i naprostý lajk. Jsme totiž rájem, kde najdete tiskárny za ty nejlepší ceny. Místem, kde koupíte jenom testované a fakt spolehlivé náplně AC Plus. Kde máte databázi svých vlastních tiskáren, takže už nikdy nebudete muset složitě pátrat, která náplň do které tiskárny patří.

A ještě něco! U nás je stejně snadné vrátit vypsanou náplň, jako ji vyhodit do koše. Její vrácení je ekologické a přinese vám rajský pocit z tisku. A protože od zázraků jsou tady andělé, je průvodcem našeho Ráje tiskáren František Anděl.

Kdo nám kryje záda

Garance náplní AC Plus Na prvotřídní spolehlivost alternativních náplní AC Plus, které vám ušetří až 60 % z ceny originální náplně, bez snížení kvality tisku, dohlíží bratr ABEL. Má s testováním a kontrolou tisku více než 30 let zkušeností. Abychom si byli jisti kvalitou prodávaného zboží, dali jsme dohromady tým expertů, kteří jsou odhodláni změnit váš pohled na tisk. “Vyladil jsem nabídku tiskáren, náplní a vůbec celý nákup tak, aby ho zvládl i člověk, který tiskárnu viděl maximálně na obrázku.”


franta_ctenar