Svět je plný kopií, ale jen originály píšou historii  

Dojde toner v tiskárně, objednám si automaticky nový, který je určený pro moji tiskárnu. Je to tak jednoduché? Může být, pokud nechcete šetřit peníze i životní prostředí. Pro ty, kteří ušetřit chtějí, existuje už několik desítek let možnost kupovat místo originálních tonerů ty alternativní. Proč je zvolit a na co si dát při výběru pozor?

Jaké jsou rozdíly mezi originálním a alternativním tonerem?

Originální náplně do tiskárny vyrábí přímo výrobce tiskárny, kterou máte doma na stole. Originální původ komponentů dává předpoklad kvalitnímu tisku, kterému odpovídá i vyšší cena.

Alternativní (neoriginální) náplně jsou naopak ty, které vyrobila jiná firma, než vyrobila vaši tiskárnu. Na trhu se setkáte s tisíci alternativami. A když si dobře vyberete, ušetříte až 60% z ceny originálu bez újmy na tiskárně.

Zase ta Čína...

Už tedy víme, že se jedná o náplně, které vyrobila třetí strana. Alternativní tonery mají většinou svůj původ v Asii, zejména pak v Číně. Vyrábí se jich milióny. Proto se můžete často setkat s výrobky, které trpí nižší výtěžností, špatnou barevnou věrností a dokonce u nich hrozí uvolnění a následné vdechnutí jemného tonerového prášku, což se přímo podepisuje na kvalitě ovzduší doma nebo v kanceláři.

Měli jsme dost alternativ pochybné kvality. Proto jsme začali v Ráji tiskáren každou náplň testovat poctivě, v České republice a zároveň ekologicky likvidovat. Nazvali jsme ji AC Plus - náplň, která sedne tiskárně, i přírodě.

zarovka

Věděli jste, že...?

Měsíčně se na světě vyrobí až 20 milionů alternativních tonerů a 46 milionů inkoustových náplní. U většiny z nich se netestuje kvalita čipu, výtěžnost a spolehlivost tisku. Není v lidských silách všechny náplně světa při výrobě zkontrolovat!

Proč? Jednoduše proto, že takové množství kazet by vyžadovalo obrovské investice do neustálé obměny tiskáren.

Do jaké náplně tedy investovat?

Srovnali jsme pro vás originální tonery a ty alternativní z Číny s našimi alternativním tonery AC Plus.

Garance náplní AC Plus

Na spolehlivost dohlíží náš bratr ABEL, který má s tiskem více než 30 let zkušeností. Jeho nekompromisní důraz na kvalitu naše náplně výrazně odlišuje od ostatních, proto s klidným srdcem poskytujeme záruku jak na náplně, tak i na vaši tiskárnu. Alternativa AC Plus není kompromis, ale výhra pro vaši peněžku, tiskárnu i přírodu.“Testujeme opravdu každý typ, potvrzuje to míra reklamací, která je nižší než 2 %.” 


(Mgr. Pavel Híreš, manažer kvality, ABEL-Computer, s.r.o.)TIP PRO VÁS: Pokud vám váš oblíbený e-shop neukáže vlastní prostory, kde testování probíhá, nenechte se uchlácholit planým slibem o testované kazetě. Udělali byste pravděpodobně stejnou chybu jako on, když se nechal uchlácholit stejným slibem od svého čínského dodavatele.Podívejte se, jak probíhá testování 


Další plus od AC plus? Ekologická likvidace za hubičku.Vrátit prázdné náplně do tiskárny je navíc jednodušší, než vyhodit do koše. Koupíte, vrátíte, a buď je zrenovujeme nebo zrecyklujeme. Důležité je, že neskončí na skládce. Staňte se ambasadorem naší mise udržitelnosti a získejte skvělé výhody. Stačí jen prázdnou náplň AC Plus vrátit.

CHCI OPRAVDU SPOLEHLIVOU NÁPLŇ