Cooler Master case Elite 502, Průhledná bočnice, ATX, 3x 120mm ARGB Fan, černá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 177 Kč
972,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master Elite 502
Model Elite 502 poskytuje výjimečné chlazení a výkon díky pokročilému přednímu panelu se síťovinou pro lepší proudění vzduchu. Je určena pro stavitele střední a základní úrovně, podporuje až 420mm radiátor, 410mm GPU a moderní základní desky se zadním konektorem a nabízí zjednodušené a efektivní stavění za dostupnou cenu.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x (Max. 6) |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Kombo port |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 420 mm (Limit: 457 x 140 x 27 mm) |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 170 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Vpředu, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 474 x 230 x 481 mm |
| Váha | 7.9 kg |
Co je v krabici
3x 120mm ARGB Ventilátor
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041566500 |
| EAN | 4719512158500 |
Podobné produkty
Eaton 3S Mini UPS, 36W DC, 9V/12V/15V/19V, 2200mAh, 4 různé konektory
Skladem
Doručení do týdne
1 393 Kč
1 151,24 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran) - NO CHIP
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?