Cooler Master case Elite 502 White Lite, Průhledná bočnice, ATX, 1x 120mm Fan, bílá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
927 Kč
766,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master Elite 502 Lite
Model Elite 502 Lite poskytuje výjimečné chlazení a výkon díky pokročilému přednímu panelu ze síťoviny pro lepší proudění vzduchu. Je určena pro stavitele střední a základní úrovně, podporuje až 420mm radiátor, 410mm GPU a moderní základní desky se zadním konektorem a nabízí zjednodušené a efektivní stavění za dostupnou cenu.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x (Max. 6) |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Kombo port |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 420 mm (Limit: 457 x 140 x 27 mm) |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 170 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Vpředu, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 474 x 230 x 481 mm |
| Váha | 7.9 kg |
Co je v krabici
1x 120mm Ventilátor
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041566503 |
| EAN | 4719512158531 |
Podobné produkty
Toner ABEL XEROX 006R04404 černý (6 000 stran)
6000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
987 Kč
815,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF543X purpurový pro tiskárny HP (2 500 stran)
2500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
746 Kč
616,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?