Cooler Master case Elite 600, ATX, Průhledná bočnice, 4x 120mm Fan, Černá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 803 Kč
1 490,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master Elite 600
Elite 600 je čistá a funkční skříň formátu ATX typu mid-tower s bočnicí z tvrzeného skla, rozhraním USB 3.2 Gen 2x2 Type-C a podporou flexibilního chlazení.
Boční panel z prvotřídního tvrzeného skla poskytuje jasný, ničím nerušený výhled na vaši sestavu a ukazuje vaše komponenty v elegantním, moderním stylu.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX, Mini-DTX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Boční část | 240, 280, 360 mm |
| Vrchní část | 240, 280, 360 mm |
| Spodní část | 240, 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Boční část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 160 mm |
| Maximální délka GPU | 425 mm |
| Maximální délka zdroje | 240 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Dole, Vpravo |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 445 x 285 x 410 mm |
Co je v krabici
4x 120mm Ventilátor
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041566518 |
| EAN | 4719512161913 |
Podobné produkty
Eaton 3S 450 FR, UPS 450VA / 270W, 6 zásuvek (3 zálohované), české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 159 Kč
1 784,30 Kč bez DPH
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?