Cooler Master case MasterBox 600, bez zdroje, 3x 140mm ARGB Fan, 1x 120mm ARGB Fan, černá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 828 Kč
1 510,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master MasterBox 600
Masterbox 600 si klade za cíl přinést vysoký výkon do každého segmentu komunity výrobců počítačů. Věříme, že všichni uživatelé by měli být schopni dosáhnout nejvyšší úrovně výkonu, takže Masterbox 600 je navržen tak, aby poskytoval prémiové funkce a výkon pro co nejširší uživatelskou základnu.
MasterBox 600 je připraven s prostorem pro 420mm radiátor a 410mm GPU, podpora základní desky se zadním konektorem, což je nový standard pro moderní ATX skříně.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX (Až 30,5 x 27,7 cm) |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 2x (Až 6x) |
| 3.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.2 | 2x |
| USB 3.2 Gen2x2 Typ C | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 420, 360, 280, 240, 140, 120 mm |
| Vrchní část | 360, 280, 240, 140, 120 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm; 3x 140 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 170 mm |
| Maximální délka GPU | 360 mm |
| Maximální délka zdroje | 170 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 465 x 230 x 465 mm |
Co je v krabici
3x 140mm SickleFlow ARGB PWM
1x 120mm CF120 ARGB
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041566380 |
| EAN | 4719512146880 |
Podobné produkty
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Eaton 3S 450 FR, UPS 450VA / 270W, 6 zásuvek (3 zálohované), české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 159 Kč
1 784,30 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?