Cooler Master case MasterFrame 360 Panorama, ATX, Průhledná bočnice, Černá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
4 157 Kč
3 435,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master MasterFrame 360 Panorama
MasterFrame 360 PANORAMA je otevřená skříň typu showcase, navržená pro uživatele, kteří vyžadují jak vysoký výkon, tak působivý vzhled. Díky panoramatickým bočnicím z tvrzeného skla, modulární podpoře komponent a moderní konektivitě nabízí výraznou platformu pro prezentaci hardwaru i kreativity. Se zabudovaným PCIe 5.0 riserem a ARGB bodovým osvětlením je připravena zazářit ihned po vybalení.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, BTF (ATX) |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 3x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 4.0 Gen 2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Spodní část | Až 360 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 6x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Spodní část | 6x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 145 mm |
| Maximální délka GPU | 430 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 511 x 291 x 581 mm |
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041566575 |
| EAN | 4719512163412 |
Podobné produkty
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 900 VA, 540 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
4 306 Kč
3 558,68 Kč bez DPH
Eaton Ellipse PRO 650 FR, 400W, UPS 650VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
4 735 Kč
3 912,63 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?