Cooler Master case MASTERFRAME 360 Stage LCD, ATX, Průhledná bočnice, Černá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
6 260 Kč
5 173,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master MasterFrame 360 Stage LCD
MasterFrame 360 STAGE LCD je navržena pro tvůrce a nadšence, kteří vyžadují jak vysoký výkon, tak atraktivní vzhled. Integrovaný čelní LCD displej proměňuje skříň ve vizuální prezentaci – ideální pro zobrazení oblíbeného obsahu nebo médií, která doplňují tematiku „scény“. Inspirováno koncertními pódiemi, LCD slouží jako vizuální středobod, dokonale sladěný s designem skříně. Ať už stavíte sestavu pro výkon nebo prezentaci, STAGE LCD nabízí prostor a flexibilitu pro realizaci vaší vize.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, BTF (ATX) |
| Pozice pro disky | |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 3x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 4.0 Gen 2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Spodní část | Až 360 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 6x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Spodní část | 6x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 145 mm |
| Maximální délka GPU | 430 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 511 x 291 x 581 mm |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566553 |
| EAN | 4719512163436 |
Podobné produkty
Eaton Ellipse PRO 850 IEC, 510W, UPS 850VA, 4 zásuvky IEC, LCD
Skladem
Doručení do týdne
6 580 Kč
5 438,02 Kč bez DPH
Eaton Ellipse PRO 850 FR, 510W, UPS 850VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
6 525 Kč
5 392,56 Kč bez DPH
EATON UPS 3P Ellipse 1300 USB IEC, Off-line, Tower, 1300VA/840W, výstup 8x IEC, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
5 883 Kč
4 861,98 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?