Cooler Master case MasterFrame 600 Mesh Black ARGB, Průhledná bočnice, ATX, 2x 200mm ARGB Fan, 1x 120mm ARGB Fan, Černá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
3 706 Kč
3 062,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master MasterFrame 600 Mesh
MasterFrame 600 Mesh je prémiová otevřená skříň typu mid-tower postavená pro vysoce výkonný hardware, extrémní chlazení a úplné přizpůsobení. Je navržena s ohledem na Freeform 2.0, podporuje základní desky ITX až E-ATX a nabízí plný přístup k modulárním konstrukčním souborům, což uživatelům umožňuje stavět a vyvíjet bez omezení.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX, Mini-DTX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 3x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 8x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Combo port |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.1 Gen2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 360 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 200 mm; 2x 180 mm; 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchní část | 1x 200 mm; 2x 180 mm; 2x 140 mm; 3x 120 mm; |
| Spodní část | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 485 mm |
| Maximální délka zdroje | 235 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 531 x 261 x 544 mm |
| Váha | 12 kg |
Co je v krabici
2x SickleFlow 200 ARGB Ventilátor
1x SickleFlow 120 ARGB Ventilátor
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041566514 |
| EAN | 4719512160954 |
Podobné produkty
EATON UPS 3P Ellipse 700 USB IEC, Off-line, Tower, 700VA/420W, výstup 4x IEC C13, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 900 VA, 540 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
4 306 Kč
3 558,68 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?