Cooler Master CPU Chladič V4 ALPHA 3DHP BLACK
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
791 Kč
653,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master V4 ALPHA 3DHP BLACK
- Vlastní technologie Cooler Master 3DHP
- Vynikající odvod tepla
- Předinstalované ventilátory Ring Blade
- Větší kontaktní plocha

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 133 x 114 x 161 mm |
| Materiál | Hliník |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 0-2050 RPM +/- 10%; 0-1850 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2,69 mm H20; 1,77mm H20 |
| Proud vzduchu | 63,1 CFM; 50,5 CFM |
| Hluk | 22,6 dB(A); 20 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložiska | Loop Dynamic Bearing |
| MTBF | >200 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156 |
| AMD | AM5, AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566508 |
| EAN | 4719512158838 |
Podobné produkty
Válec ABEL DR-2400 pro tiskárny BROTHER (12 000 stran)
12000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
635 Kč
524,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Toner ABEL W2201A, HP 220A azurový pro tiskárny HP (1 800 stran)
1800 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
642 Kč
530,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?