Cooler Master Riser Cable PCIe 5.0 x16, 300mm, bílá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 077 Kč
890,00 Kč bez DPH
Popis produktu
MASTERACCESSORY RISER CABLE PCIE 4.0 X16 - 200MM
FLEXUJTE SVÉ GRAFICKÉ SVALY
- Kompatibilní s PCIe 4.0
- Ultra odolné PCB
- Heavy Duty stínění
- Pozlacené kolíkové spoje
- Ochranný kryt ABS
- Ultra-flexibilní kabelové návleky

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Konektory | PCI-E x16 Male to PCI x16 90° Female |
| Kompatibilita | PCIe 4.0 a starší |
| Certifikace | BKC210933AC |
| Materiál | Komponenta: PCBA, pocínovaný měděný drát 30 AWG, PCBA, postříbřený měděný drát 30 AWG Izolace: PE, TPE Ostatní: ABS, nikl, zlato, PP, mosaz |
| Délka kabelu | 200 mm |
| Proud kontaktu | 1,1 A na kontaktní kolík |
| Maximální napětí | 30V |
| Pracovní napětí / proud | DC 12V / 5A |
| Operační teplota | -20°C - +100°C |
| Váha | 112 g |
| Barva | Černá / Fialová |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566572 |
| EAN | 4719512163627 |
Podobné produkty
Toner ABEL TN-325 purpurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Toner ABEL XEROX 006R04404 černý (6 000 stran)
6000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
987 Kč
815,00 Kč bez DPH
Toner ABEL TN-325 azurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?