Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Atmos II VRM 240, 2x120mm, LGA1851, AM5, černá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
2 456 Kč
2 029,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master MasterLiquid Atmos II VRM
- Ventilátor VRM pro vylepšené chlazení
- Ventilátory SickleFlow Edge ARGB
- Pumpa s ultra nízkým profilem
- Rychlá a snadná instalace

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 92,5 x 87 x 39 mm mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 3400 +/- 300 RPM |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 277 x 119,2 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 350 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 690 - 2500 RPM +/- 15% |
| Statický tlak | 3,61 mm H20 |
| Proud vzduchu | 141,4 CFM |
| Hluk | 36 dB(A) |
| Konektory | 7-Pin PWM + ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Loop dynamic bearing |
| MTBF | > 160 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| AMD | AM5, AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566546 |
| EAN | 4719512159675 |
Podobné produkty
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované), USB, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 321 Kč
1 918,18 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?