Cooler Master zdroj 1050W MWE Gold, 140mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, bílá
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
2 509 Kč
2 073,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master MWE Gold 1050W
Představujeme MWE Gold V2 ATX 3.1, evoluci ATX 3.x našeho zdroje MWE Gold V2.
Tato vylepšená verze V2 obsahuje vlastnosti, jako je certifikace účinnosti 80 Plus Gold, tichý ventilátor FDB, odolnost vůči vysokým teplotám, odolný kabel 12V-2x6 a ochranný konformní povlak. Každá z těchto vlastností z něj dělá dokonalý upgrade napájení pro výkon nové generace.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1050 W |
| Vstupní rozsah proudu | 13 - 6A |
| MTBF hodin | > 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | UVP / OVP / OPP / OTP / SCP / OCP |
| Velikost ventilátoru | 140 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| CPU/EPS 8pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 3x / 3x (550mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| SATA Konektor | 12x / 3x (500mm + 120mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (500mm + 120mm + 120mm + 120mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566597 |
| EAN | 4719512151396 |
Podobné produkty
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované), USB, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 321 Kč
1 918,18 Kč bez DPH
Eaton 3P Ellipse UPS FR, 550 VA, 330 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E, Tower
Skladem
Doručení do týdne
2 649 Kč
2 189,26 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?