Cooler Master zdroj ELITE Gold 1200W FM, 135mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
2 659 Kč
2 197,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master zdroj ELITE Gold 1200W FM
- Podporuje standardy ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
- Ideální pro grafické karty RTX 50
- Stabilní výkon i při vysoké zátěži až do 40 °C
- Tichý ventilátor FDB s dlouhou životností
- Výstup 1200 W s účinností certifikace 80 Plus Gold
- Plně modulární provedení s embosovanými kabely
- Pětiletá záruka

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1200 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | UVP, OVP, OPP, OTP, SCP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 7,5 A |
| Velikost ventilátoru | 135 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600 mm) |
| EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (700 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 6x / 3x (550+120mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (600 mm) |
| SATA Konektor | 9x / 3x (500+100+100mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (500+100+100mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | v3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566527 |
| EAN | 4719512160404 |
Podobné produkty
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované), USB, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 321 Kč
1 918,18 Kč bez DPH
Eaton 3P Ellipse UPS FR, 550 VA, 330 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E, Tower
Skladem
Doručení do týdne
2 649 Kč
2 189,26 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?