Cooler Master zdroj ELITE Gold 750W FM, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 720 Kč
1 421,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master zdroj ELITE Gold 750W FM
- Podpora standardů ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
- Ideální pro grafické karty RTX 50
- Stabilní výkon při vysokém zatížení až do 40 °C
- Tichý ventilátor s ložiskem pro efektivní chlazení a nízkou hlučnost
- Výkon 750 W s certifikací účinnosti 80 Plus Gold
- Plně modulární kabeláž s embosovaným designem
- Spolehlivá záruka 5 let

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | UVP / OVP / OPP / OTP / SCP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 5-10 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (550mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 1x (600+120mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (500+120mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| SATA + Molex Konektor | 4x + 2x/ 2x (400+120+120mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | v3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566578 |
| EAN | 4719512162361 |
Podobné produkty
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?