Cooler Master zdroj MWE Gold 850W V3, 120mm, 80+ Gold, ATX 3.1
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 708 Kč
1 411,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Cooler Master MWE Gold V3 850W
Představujeme MWE Gold V3, další evoluční krok v oblasti napájení Cooler Master a upgrade ATX 3.1 našeho zdroje G Gold. Díky vlastnostem, jako je účinnost 80 Plus Gold, konstrukce obvodu DC-to-DC + LLC a tiché chlazení ventilátorem HDB, poskytuje V3 hodnotný výkon v několika dimenzích. Několik změn a doplňků zlepšuje celkový uživatelský zážitek. Společně tato konstrukční rozhodnutí přinášejí pokročilý zdroj PSU, který je vysoce účinný a spolehlivý. Díky embosovanému kabelu, výjimečné teplotní odolnosti a pětileté záruce bude MWE Gold V3 rozvíjet váš stroj.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 850 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | UVP / OVP / OPP / OTP / SCP / OCP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 10 - 6 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (500mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 1x (500mm + 120mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (500mm + 120mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (400mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Není |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566505 |
| EAN | 4719512153437 |
Podobné produkty
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?