Cooler Master zdroj MWE White 550W V2, 120mm, 80+
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 057 Kč
873,00 Kč bez DPH
Popis produktu
MWE 550 BIELA 230V - V2
80 PLUS ŠTANDARDNÝ 230V EU CERTIFIKOVANÝ NAPÁJACÍ ZDROJ
- štandard 80 PLUS 230V certifikovaný EÚ
- 120mm ventilátor HDB
- Technológia DC-DC
- Jedna +12V koľajnica
- Ploché čierne káble
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Verzia ATX | ATX 12V V2.52 |
| PFC | Aktívny PFC |
| Vstupné napätie | 200-240 Vac |
| Vstupný prúd | 5A |
| Vstupná frekvencia | 50-60 Hz |
| Rozmery (D x Š x V) | 140 x 150 x 86 mm |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Ložisko ventilátora | hDB |
| Rýchlosť ventilátora | 1500 OTÁČOK ZA MINÚTU |
| Úroveň hluku @20% | 13.8 dBA |
| Úroveň hluku @50% | 18.4 dBA |
| Úroveň hluku @100% | 31.2 dBA |
| Účinnosť | 85% Zvyčajne |
| hodnotenie 80 Plus | 80 PLUS Standard 230V EU |
| ERP 2014 časť 3 | áno |
| Prevádzková teplota | 40°C |
| Napájanie Dobrý signál | 100-500 ms |
| Čas podržania | >14ms pri 100% plnom zaťažení@230Vac |
| MTBF | >100 000 hodín |
| Ochrana | oVP, OPP, SCP, UVP, OTP |
| Regulácia | cCC, CE, TUV-RH, EAC, RCM, cTUVus, FCC, BSMI, KC, CB |
| 24-pinové konektory ATX | 1 |
| konektory EPS 4+4 pin | 1 |
| konektory SATA 1 | 6 |
| periférne 4-pinové konektory | 3 |
| konektory PCI-E 6+2 pin | 2 |
| 80 PLUS | štandard |
| modulárne | nemodulárne |
| Príkon | 500 až 750 W |
| Séria | Biela séria MWE |
.
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566099 |
| EAN | 4719512082003 |
Podobné produkty
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Toner ABEL XEROX 006R04404 černý (6 000 stran)
6000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
987 Kč
815,00 Kč bez DPH
Toner ABEL TN-325 purpurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?