Cooler Master zdroj X Silent Edge Platinum 1100W 230V, 120mm, Plně moduární, 80 Plus Platinum, ATX 3.1
| Výrobce | CoolerMaster |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
5 713 Kč
4 721,00 Kč bez DPH
Popis produktu
COOLER MASTER X Silent Edge Platinum
X Silent Edge Platinum je navržen bez ventilátoru a s průmyslovými integrovanými obvody a je vybaven technologií Heat Pipe.
Patent na odvod tepla zajišťuje tichý provoz i v nejcitlivějších prostředích.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1100 W |
| MTBF hodin | >100,000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/ OVP/ OTP/ OCP/ SCP/ UVP/ Surge & Inrush Protection |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 5-6.1 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 1x (550 mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 12x / 1x (650 mm) |
| SATA Konektor | 4x / 1x (500+650+800+950 mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (740+620+500+860 mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Platinum |
| Modulární kabeláž | Plně |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041566594 |
| EAN | 4719512143117 |
Podobné produkty
Eaton Ellipse PRO 850 FR, 510W, UPS 850VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
6 525 Kč
5 392,56 Kč bez DPH
EATON UPS 3P Ellipse 1300 USB IEC, Off-line, Tower, 1300VA/840W, výstup 8x IEC, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
5 883 Kč
4 861,98 Kč bez DPH
Eaton Ellipse PRO 650 FR, 400W, UPS 650VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
4 735 Kč
3 912,63 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?