CPU AMD RYZEN 7 9850X3D, 8-core, až 5.6GHz, 104MB cache, 120W, AMD Radeon Graphics, socket AM5, BOX, bez chladiče
| Výrobce | AMD |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
11 518 Kč
9 519,00 Kč bez DPH
Popis produktu
AMD Ryzen 7 9850X3D
Pouze procesory AMD Ryzen disponují modely s exkluzivní technologií AMD 2nd Gen 3D V-Cache™ , která výrazně zvyšuje herní výkon. AMD kombinuje své vlajkové procesory řady Ryzen 9000X3D s kolosální pamětí až 144 MB na čipu a nejmodernějšími procesorovými jádry, která jsou k dispozici v herních počítačích, aby nadšenci mohli využít sílu špičkového herního výkonu

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 8 |
| Počet vláken | 16 |
| Frekvence procesoru | 4,7 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 5,6 GHz |
| L1 Cache | 640 KB |
| L2 Cache | 8 MB |
| L3 Cache | 96 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 120 W |
| Výrobní technologie | TSMC 4nm FinFET TSMC 6nm FinFET |
| CPU Socket | AM5 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | PCIe 5.0 |
| Podporovaný typ paměti | DDR5 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 2x1R DDR5-5600 2x2R DDR5-5600 4x1R DDR5-3600 4x2R DDR5-3600 |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | 2 |
| Frekvence grafiky | 2200 MHz |
| Výstup grafiky | USB-C DP |
Technické parametry
| Řada procesoru | AMD Ryzen 7 |
| Socket (patice) | Socket AM5 (LGA 1718) |
| Kód produktu | 004232726 |
| EAN | 730143318280 |
Podobné produkty
EATON UPS Ellipse PRO 1600 IEC USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x IEC C13, USB
Skladem
Doručení do týdne
9 956 Kč
8 228,10 Kč bez DPH
Multipack AC Plus HP 307A (CE740A, CE741A, CE742A, CE743A) – alternativní tonery pro tiskárny HP (7000+3×7300 stran)
7000+3x7300 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
12 107 Kč
10 005,79 Kč bez DPH
EATON UPS Ellipse PRO 1600 FR USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x FR, USB
Skladem
Doručení do týdne
9 868 Kč
8 155,37 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?