DEEPCOOL Case CC360 WH ARGB, mATX, Průhledná bočnice, 3x 120mm Fan, bílá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 039 Kč
858,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL CC360 WH ARGB
DeepCool CC360 WH ARGB je celobílá Micro-ATX skříň, která nabízí vynikající poměr cena/výkon, dostatek prostoru pro komponenty, průhledné sklo z tvrzeného skla a celkem tři předinstalované ARGB ventilátory, které zajistí, že sestava hned na začátku funguje skvěle.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Integrovaný zdroj | |
| Velikost zdroje | ATX |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 120/140/240/280/360 mm |
| Vrchní část | 120/140/240 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3×120 / 2×140mm |
| Vrchní část | 2×120 / 2×140mm |
| Zadní část | 1×120mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 165 mm |
| Maximální délka GPU | 378mm (320mm pro přední zabudování chladiče) |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | 2x |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 418×215×431 mm |
| Váha | 4,9 kg |
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041808056 |
| EAN | 6933412774945 |
Podobné produkty
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Toner ABEL XEROX 006R04404 černý (6 000 stran)
6000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
987 Kč
815,00 Kč bez DPH
Toner ABEL TN-325 purpurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?