DEEPCOOL Case CG330 3F, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm ARGB Fan, bílá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 277 Kč
1 055,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL CG330 3F
CG330 3F je panoramatická počítačová skříň s dvoukomorovou konstrukcí pro lepší proudění vzduchu a uspořádání komponent. Je předinstalovaná třemi ARGB ventilátory a vytváří působivou vizuální prezentaci vašeho hardwaru.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mini Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1+1x |
| 2.5" Pozice | 2+2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 5x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Boční část | Až 280 mm |
| Spodní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140mm |
| Boční část | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 164 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 200 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Vespod |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 420 x 285 x 368 mm |
| Váha | 5,5 kg |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808123 |
| EAN | 6933412765509 |
Podobné produkty
Eaton 3S Mini UPS, 36W DC, 9V/12V/15V/19V, 2200mAh, 4 různé konektory
Skladem
Doručení do týdne
1 393 Kč
1 151,24 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran) - NO CHIP
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?