DEEPCOOL Case CG380 3F WH, mATX, ARGB, Průhledná bočnice, 3x 120mm Fan, bílá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 189 Kč
982,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL CG380 3F WH
CG380 3F WH je panoramatická Micro-ATX skříň, která kombinuje design a funkčnost v kompaktním provedení. Se třemi předinstalovanými PWM ARGB ventilátory je skvělou volbou pro vytvoření efektní sestavy s spolehlivým prouděním vzduchu.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ITX,Micro-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 3x |
| Integrovaný zdroj | |
| Velikost zdroje | ATX |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 5x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 120/140/240/280/360 mm |
| Vrchní část | 120/140/240/280/360 mm |
| Zadní část | 120/140 mm |
| Boční část | 120/240 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 3×120 mm/2x140 mm |
| Boční část | 2x120 mm |
| Zadní část | 1×120 mm/1x140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 176 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 250 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 437 × 235 × 451 mm |
| Váha | 6,83 kg |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808058 |
| EAN | 6933412765462 |
Podobné produkty
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran) - NO CHIP
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Eaton 3S Mini UPS, 36W DC, 9V/12V/15V/19V, 2200mAh, 4 různé konektory
Skladem
Doručení do týdne
1 393 Kč
1 151,24 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?