DEEPCOOL Case CG530 4F WH, ATX, Průhledná bočnice, 4x 120mm ARGB, bílá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 507 Kč
1 245,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL CG530 4F WH
Zažijte dokonalé ztvárnění vaší sestavy díky otevřenému designu bez středového sloupku. Skříň CG530 4F WH se vyznačuje elegantní bezešvou konstrukcí, bočním panelem z tvrzeného skla a skleněným čelním panelem, které společně poskytují křišťálově čistý pohled na všechny komponenty a proměňují počítač v opravdové umělecké dílo.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ITX, Micro-ATX, ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Integrovaný zdroj | |
| Velikost zdroje | ATX |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 120/140/240/280/360 mm |
| Zadní část | 120/240/360 mm |
| Boční část | 120/140/240/280 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 3×120 mm/2x140 mm |
| Boční část | 3×120mm/2x140mm |
| Zadní část | 1×120 mm |
| Spodní část | 3×120 mm/3,5 HDD+2x120 mm/2,5 SSD+2x120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 160 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 440 × 285 × 399 mm |
| Váha | 7,1 kg |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808065 |
| EAN | 6933412765165 |
Podobné produkty
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
EATON UPS 5E 700 USB FR G2, Line-interactive, Tower, 700VA/360W, výstup 2x FR (CZ), USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
1 675 Kč
1 384,30 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?