DEEPCOOL Case CG530U 4F, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 628 Kč
1 345,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL CG530U 4F
CG530U 4F je panoramatická počítačová skříň se zakřiveným sklem, postavená na dvoukomorovém designu. Je předinstalovaná čtyřmi ARGB ventilátory a je připravena zajistit efektivní proudění vzduchu i osvětlení.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2+1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Boční část | Až 280 mm |
| Spodní část | Až 360 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140mm |
| Boční část | 3x 120 mm; 2x 140mm |
| Spodní část | 3x 120mm/3.5 HDD + 2x 120mm/2.5 SSD + 2x 120mm |
| Zadní část | 1x 120mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 160 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Vespod |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 475 x 285 x 380mm |
| Váha | 7,3 kg |
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 0041808122 |
| EAN | 6933412765592 |
Podobné produkty
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
EATON UPS 5E 900 USB IEC G2, Line-interactive, Tower, 900VA/480W, výstup 4x IEC C13, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
1 920 Kč
1 586,78 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?