DEEPCOOL Case CG580, ATX, Průhledná bočnice, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 265 Kč
1 045,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL CG580
CG580 je malebná jednokomorová panoramatická skříň s bílým povrchem, která byla vyrobena tak, aby pojala nejčastěji používané komponenty a zároveň je stylově předvedla. Díky podpoře 360mm radiátorů a četným konfiguracím ventilátorů je CG580 WH také extrémně funkční. Ventilátory nejsou součástí balení, takže skříň je plně připravena pro instalaci vašich oblíbených chladicích ventilátorů.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ITX/Micro-ATX/ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Boční část | 120/240/360 mm |
| Vrchní část | 120/140/240/280/360 mm |
| Zadní část | 120/140 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Boční část | 3x120 mm |
| Vrchní část | 3×120 / 2×140 mm |
| Spodní část | 1x 120 mm |
| Zadní část | 1×120mm/1x140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 176 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | 2x |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 437×235×501 mm |
| Váha | 7.9 kg |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808060 |
| EAN | 6933412774112 |
Podobné produkty
Eaton 3S Mini UPS, 36W DC, 9V/12V/15V/19V, 2200mAh, 4 různé konektory
Skladem
Doručení do týdne
1 393 Kč
1 151,24 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran) - NO CHIP
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?