DEEPCOOL Case CH160 PLUS, mATX, Průhledná bočnice, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 082 Kč
894,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL CH160 PLUS
Síťované panely obklopují model CH160 PLUS a zvyšují proudění vzduchu v designu, který dbá na rozměry. Integrovaná horní rukojeť usnadňuje přemísťování a přemístění, kdykoli je to potřeba.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | mini-ITX/Micro-ATX/ |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| USB-C 3. | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 120/240 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 1×120 mm/1×140 mm |
| Vrchní část | 2×120 mm |
| Zadní část | 1× 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 164 mm |
| Maximální délka GPU | 342 mm |
| Maximální délka zdroje | 140 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | 2x |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 375×195×323.5 mm |
| Váha | 4.2 kg |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808009 |
| EAN | 6933412765356 |
Podobné produkty
Toner ABEL TN-325 purpurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Toner ABEL XEROX 006R04404 černý (6 000 stran)
6000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
987 Kč
815,00 Kč bez DPH
Toner ABEL TN-325 azurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?