DEEPCOOL Case CH260, mATX, Průhledná bočnice, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 227 Kč
1 014,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL CH260
Micro Form Factor CH260 je vybaven bočním panelem z tvrzeného skla, který odhaluje moderní vnitřní součásti, zatímco perforované horní a přední panely lze ozdobit gumovými prvky PIXEL. Skříň také splňuje rostoucí požadavky na základní desky s konektory na zadní straně díky širšímu prostoru 29,6 mm v zadní části.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | mini-ITX/Micro-ATX/ |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| USB-C 3. | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 120/240/360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2×120 mm |
| Vrchní část | 3×120 mm/2×140 mm |
| Zadní část | 1× 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 174 mm |
| Maximální délka GPU | 388/413 mm (Bez předních ventilátorů) |
| Maximální délka zdroje | 140 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | 2x |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 438×225×312.5 mm |
| Váha | 5.3 kg |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808010 |
| EAN | 6933412765233 |
Podobné produkty
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran) - NO CHIP
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Eaton 3S Mini UPS, 36W DC, 9V/12V/15V/19V, 2200mAh, 4 různé konektory
Skladem
Doručení do týdne
1 393 Kč
1 151,24 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?