DEEPCOOL Case CH270 PLUS, mATX, Průhledná bočnice, bílá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 603 Kč
1 324,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL CH270 DIGITAL WH
CH270 DIGITAL WH je vyvýšená skříň typu mini-tower, která šetří místo na vašem pracovním stole. Je navržena tak, aby pojala základní desky až do formátu Micro-ATX a běžné ATX komponenty, což vám usnadní a zpříjemní proces stavby počítače.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Zadní část | 120 mm |
| Boční část | 120 mm; 240 mm; 360 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 2 x 120 mm |
| Zadní část | 1 x 120 mm |
| Boční část | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 174 mm |
| Maximální délka GPU | 388 mm / 413 mm (bez vrchních ventilátorů) |
| Maximální délka zdroje | 150 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | 4x |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 296 x 225 x 486mm |
| Váha | 5.8 kg |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808143 |
| EAN | 6933412765264 |
Podobné produkty
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
EATON UPS 5E 900 USB IEC G2, Line-interactive, Tower, 900VA/480W, výstup 4x IEC C13, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
1 920 Kč
1 586,78 Kč bez DPH
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?