DEEPCOOL Case MATREXX 30 SI, mATX, Průhledná bočnice, 1x120MM Fan, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
572 Kč
472,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL MATREXX 30 SI
Matrexx 30 SI je malá skříň pro počítače M-ATX, ideální pro hráče, kteří si chtějí sestavit malý herní počítač. Její logická vnitřní struktura maximalizuje kompatibilitu.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mini Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | mini-ITX/Micro-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 3x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3. | 1x |
| USB 2.0 | 1x |
| Podpora vodního chlazení | |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 1× 120 mm |
| Zadní část | 1× 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 151 mm |
| Maximální délka GPU | 250 mm |
| Maximální délka zdroje | 170 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 405.8×193×378.2 mm |
| Váha | 4.33kg |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808013 |
| EAN | 6933412714125 |
Podobné produkty
Papír xerografický REAL COPY ( A4, 80g, 5x 500listů)
Skladem
Odeslání do druhého dne
625 Kč
516,00 Kč bez DPH
Toner ABEL W2201A, HP 220A azurový pro tiskárny HP (1 800 stran)
1800 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
642 Kč
530,00 Kč bez DPH
Toner ABEL W2210A, HP 207A černý pro tiskárny HP (1 350 stran)
1350 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
494 Kč
408,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?