DEEPCOOL CPU Chladič AG400 WH ARGB V2, 1x120mm, LGA1851, AM5, bílá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
628 Kč
519,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL AG400 WH ARGB V2
DeepCool AG400 WH ARGB V2 je celobílý jedno-věžový chladič CPU zaměřený na vysokou výkonnostní účinnost, který se pyšní čtyřmi tepelnými trubicemi zabalenými v husté věži chladiče pro optimální odvod tepla a spárovanými s jemně vyladěným 120mm ARGB PWM ventilátorem pro výkonné chlazení.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 125×92×154 mm |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120×120×25 mm |
| Rychlost | 500~2100 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.53 mm H20 |
| Proud vzduchu | 75.89 CFM |
| Hluk | 31.6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (ARGB) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | hydralické ložisko |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808018 |
| EAN | 6933412729327 |
Podobné produkty
Papír xerografický REAL COPY ( A4, 80g, 5x 500listů)
Skladem
Odeslání do druhého dne
625 Kč
516,00 Kč bez DPH
Válec ABEL DR-2400 pro tiskárny BROTHER (12 000 stran)
12000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
635 Kč
524,00 Kč bez DPH
Toner ABEL W2201A, HP 220A azurový pro tiskárny HP (1 800 stran)
1800 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
642 Kč
530,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?