DEEPCOOL CPU Chladič AG620 WH ARGB V2, 2x120mm, LGA1851, AM5, bílá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 111 Kč
918,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL AG620 WH ARGB V2
DeepCool AG620 WH ARGB V2 je zcela bílý dvouvěžový chladič procesoru zaměřený na vysokou výkonnostní účinnost, který se pyšní šesti tepelnými trubicemi zabudovanými v husté věži chladiče pro optimální odvod tepla a je vybaven dvěma vyladěnými 120mm ventilátory ARGB PWM pro výkonné chlazení.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 129×136×161 mm |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120×120×25 mm |
| Rychlost | 300~1950 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.04 mm H20 |
| Proud vzduchu | 67.88 CFM |
| Hluk | 29.4 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (ARGB) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | hydraulické ložisko |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808026 |
| EAN | 6933412729235 |
Podobné produkty
Toner ABEL XEROX 006R04404 černý (6 000 stran)
6000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
987 Kč
815,00 Kč bez DPH
Toner ABEL TN-325 azurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Toner ABEL TN-325 purpurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?