DEEPCOOL CPU Chladič AK400 G2 WH, 1x120, LGA1851, AM5, bílá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
787 Kč
650,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL AK400 G2 WH
Druhá generace oblíbené řady AK přichází s vylepšeným výkonem a odvážným novým vzhledem. Zachovává si osvědčenou kvalitu – čtyři měděné tepelné trubice, efektivní chladič s jednou věží a nově navržený tichý ventilátor, který zajišťuje vysoký chladicí výkon.
To vše je navíc zabaleno do stylového designu s dekorem dřeva, který dodá vaší sestavě originální a elegantní vzhled. Ideální volba pro ty, kteří chtějí nejen výkon, ale i jedinečný vzhled.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 132×92×156 mm |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120×120×25 mm |
| Rychlost | 200±10% RPM(max) |
| Statický tlak | 3,33 mm H20 |
| Proud vzduchu | 63,4 CFM |
| Hluk | 31,45 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložiska | Hydro Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/115X |
| AMD | AM5/AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808078 |
| EAN | 6933412729662 |
Podobné produkty
Válec ABEL DR-2400 pro tiskárny BROTHER (12 000 stran)
12000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
635 Kč
524,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Toner ABEL W2201A, HP 220A azurový pro tiskárny HP (1 800 stran)
1800 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
642 Kč
530,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?