DEEPCOOL CPU Chladič AK500S DIGITAL SE, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
716 Kč
591,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL AK500S DIGOTAL SE
AK500S DIGITAL SE představuje nástup éry digitálních vzduchových chladičů od značky DeepCool. Nabízí vše, co jste měli rádi na modelu AK500, doplněné o elegantní nízkoprofilový stavový displej, ARGB LED pásky a štíhlejší profil žebrování.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 125 x 96 x 160 mm |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 500-1850 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2,19 mm H20 |
| Proud vzduchu | 68,99 CFM |
| Hluk | 28 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Fluid Dynamic Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808128 |
| EAN | 6933412729532 |
Podobné produkty
Papír xerografický REAL COPY ( A4, 80g, 5x 500listů)
Skladem
Odeslání do druhého dne
625 Kč
516,00 Kč bez DPH
Toner ABEL W2201A, HP 220A azurový pro tiskárny HP (1 800 stran)
1800 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
642 Kč
530,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?