DEEPCOOL CPU Chladič AK620 DIGITAL SE, ARGB, 2x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 102 Kč
910,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL AK620 DIGITAL SE
Nastal věk digitálních vzduchových chladičů a společnost DeepCool s hrdostí představuje AK620 DIGITAL SE. Vše, co jste měli rádi na modelu AK620, nyní doplněno o elegantní nízkoprofilový magnetický stavový displej a ARGB LED pásky.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 127×110×154 mm |
| Počet ventilátorů | 2 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 500~1850 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.19 mm H20 |
| Proud vzduchu | 68.99 CFM |
| Hluk | 28 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | FDB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808028 |
| EAN | 6933412729518 |
Podobné produkty
Toner ABEL TN-325 azurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Toner ABEL XEROX 006R04404 černý (6 000 stran)
6000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
987 Kč
815,00 Kč bez DPH
Toner ABEL TN-325 purpurový pro tiskárny BROTHER (3 500 stran)
3500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
988 Kč
816,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?