DEEPCOOL CPU Chladič AK700 G2 DIGITAL NYX, 1x120, LGA1851, AM5, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 396 Kč
1 153,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL AK700 DIGITAL NYX
Navazující na legendární řadu AK DIGITAL, přináší AK700 DIGITAL WH vylepšené chlazení a výrazně nový vzhled. Je vybaven sedmi pokročilými měděnými tepelnými trubicemi, hustým jednoblokovým věžovým chladičem, nově navrženým tichým ventilátorem, designem s dřevěným vzorem a špičkovým čtyřsegmentovým digitálním displejem, díky čemuž poskytuje špičkový výkon a intuitivní monitorování v reálném čase.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 124 × 76 × 151 mm |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 × 120 × 25 mm |
| Rychlost | 2700±10% RPM |
| Statický tlak | 5,13 mm H20 |
| Proud vzduchu | 77,23 CFM |
| Hluk | 21.0/28.8/36.0 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Podsvícení | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/115X |
| AMD | AM5/AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808081 |
| EAN | 6933412729624 |
Podobné produkty
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Eaton 3S Mini UPS, 36W DC, 9V/12V/15V/19V, 2200mAh, 4 různé konektory
Skladem
Doručení do týdne
1 393 Kč
1 151,24 Kč bez DPH
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?