DEEPCOOL CPU Chladič ASSASSIN IV WH, 1x120mm, 1x140mm, LGA2066, AM5, bílá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 916 Kč
1 583,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL ASSASSIN IV WH
ASSASSIN se vrací s novým designem a účinným chlazením. ASSASSIN IV WH poskytuje výjimečný výkon a je vybaven sedmi tepelnými trubicemi a nově navrženými 120 a 140mm FDB ventilátory.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 144×147×164 mm |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 140×140×25 mm / 120×120×25 mm |
| Rychlost | 500~1800 RPM±10% / 500~1700 RPM±10% |
| Statický tlak | 3.76 mm H20 / 2.1 mm H2O |
| Statický tlak tichý mód | 2.46 mm H2O / 1.35 mm H2O |
| Proud vzduchu | 61.25 CFM / 58.06 CFM |
| Proud vzduchu tichý mód | 48.55 CFM / 46.75 CFM |
| Hluk | 29.3 dB(A) |
| Hluk tichý mód | 22.6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | FDB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA2066/2011-v3/2011/1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808033 |
| EAN | 6933412728382 |
Podobné produkty
Eaton 3S 450 FR, UPS 450VA / 270W, 6 zásuvek (3 zálohované), české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 159 Kč
1 784,30 Kč bez DPH
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?