DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 1000W PS1000P, 92mm, Plně modulární, Platinum Cybenetics, ATX 3.1, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
3 761 Kč
3 108,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GAMERSTORM PS1000P
GAMER STORM PS-P je navržen pro počítače malých rozměrů (SFF), plně vyhovuje nejnovějším standardům Intel ATX 3.1 a PCIe 5.1 a přináší energetickou účinnost na úrovni Platinum.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | SFX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1000 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO |
| Velikost ventilátoru | 92 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x/ 1x (350 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 1x (500 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 1x (450 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (450 + 120 mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (450 mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (540 mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | V3.1 |
| Cybenetics Efficiency | Platinum |
| Modulární kabeláž | Plně |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808144 |
| EAN | 6933412724797 |
Podobné produkty
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 900 VA, 540 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
4 306 Kč
3 558,68 Kč bez DPH
EATON UPS 3P Ellipse 700 USB IEC, Off-line, Tower, 700VA/420W, výstup 4x IEC C13, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?