DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 450W PF450L, 120mm, 80+, ATX 3.1, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
719 Kč
594,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GAMERSTORM PL450L
Řada GAMER STORM PF-L nabízí spolehlivou účinnost 80 PLUS 230V EU Standard pro napájení počítačových systémů se stabilním a tichým provozem.

Specifikace
| Formát zdroje | .,. |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | .,. |
| Výkon zdroje | 450 W |
| MTBF hodin | 100,000 hodin |
| Ochranné funkce | a |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 5-10A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | .,. |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (500 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (620 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 1x (500 mm) |
| SATA Konektor + Molex | 1x / 2x (400 mm+ 120 mm) + 1x (120 mm) |
| --- | .,. |
| ATX12V Verze | 2.31 |
| 80 PLUS Efficiency | 230VEU White |
| Modulární kabeláž | Není |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808003 |
| EAN | 6933412724087 |
Podobné produkty
Toner ABEL W2201A, HP 220A azurový pro tiskárny HP (1 800 stran)
1800 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
642 Kč
530,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Papír xerografický REAL COPY ( A4, 80g, 5x 500listů)
Skladem
Odeslání do druhého dne
625 Kč
516,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?