DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 500W PF500X, 120mm, 80+ Bronze , černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
810 Kč
669,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GAMERSTORM PF500X
Díky použití tchajwanských prémiových pevných a elektrolytických kondenzátorů může řada PF-X zajistit dobu výdrže ? 16 ms při 75% zatížení, což poskytuje spolehlivou ochranu při abnormálních výpadcích napájení.
5V Stand-By rail používá elektrolytický kondenzátor od dvou hlavních japonských značek, který má čtyřnásobnou životnost ve srovnání s běžnými kondenzátory, což zajišťuje stabilní pohotovostní režim po celý den.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 500 W |
| MTBF hodin | 40 000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/OCP/SCP/OTP/UVP/SIP/NLO |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1 / 1 (500 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1/ 1 (620 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2/ 1 (550 + 150 mm) |
| SATA Konektor + Molex | 2 / 1 (450 + 150 + 150 + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 2.52 |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808038 |
| EAN | 6933412743804 |
Podobné produkty
Toner ABEL XEROX 006R04403 černý (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
731 Kč
604,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF543X purpurový pro tiskárny HP (2 500 stran)
2500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
746 Kč
616,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?