DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 650W PS650G, 92mm, Plně modulární, Gold Cybenetics, ATX 3.1, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 984 Kč
1 639,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GAMERSTORM PS650G
GAMER STORM PS-G je navržen pro počítače malých rozměrů (SFF), plně vyhovuje nejnovějším standardům Intel ATX 3.1 a PCIe 5.1 a přináší energetickou účinnost na úrovni Gold.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | SFX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 650 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO |
| Velikost ventilátoru | 92 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x/ 1x (350 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 1x (500 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 1x (450 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (450 + 120 mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (450 mm) |
| SATA Konektor | 3x / 1x (540 mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | V3.1 |
| Cybenetics Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808147 |
| EAN | 6933412744979 |
Podobné produkty
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované), USB, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 321 Kč
1 918,18 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?