DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 850W PQ850G, 120mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 753 Kč
1 448,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GAMERSTORM PQ850G
Model PQ850G je vybaven dynamickým 120mm ventilátorem FDB, který přizpůsobuje svou rychlost podle potřeb chlazení pokročilých vnitřních obvodů.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 850 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/OCP/SCP/OTP/UVP/SIP/NLO |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1/1 (600 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2/1 (700 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1/2 (600 + 120 mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1/1 (650 mm) |
| SATA Konektor + Molex | 1/3 (450 + 120 + 120 + 120 mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808041 |
| EAN | 6933412744528 |
Podobné produkty
Toner ABEL CRG039H, 0288C001 černý pro tiskárny CANON (25 000 stran)
25000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 782 Kč
1 472,00 Kč bez DPH
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?