DEEPCOOL Vodní chladič LE360 V2, ARGB, 3x 120mm, AM5, LGA1851, černá
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 512 Kč
1 249,00 Kč bez DPH
Popis produktu
DEEPCOOL LE360 V2
LE360 V2 vychází z osvědčené řady LE společnosti DeepCool a nabízí vylepšený výkon a nový design. Matná hlava čerpadla dodává moderní vzhled, díky čemuž je tento model vynikající volbou pro základní chlazení

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 91×78×65 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 402×120×27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 410 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120×120×25 mm |
| Rychlost | 500~2100 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.53 mm H20 |
| Proud vzduchu | 75.89 CFM |
| Hluk | 31.6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (ARGB) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | hydraulické ložisko |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041808071 |
| EAN | 6933412729228 |
Podobné produkty
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
EATON UPS 5E 700 USB FR G2, Line-interactive, Tower, 700VA/360W, výstup 2x FR (CZ), USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
1 675 Kč
1 384,30 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?