DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL16, GOODRAM IRDM X BLACK
| Výrobce | GOODRAM |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
3 733 Kč
3 084,31 Kč bez DPH
Popis produktu
IRDM X DDR4 DIMM DRAM
IRDM X je inovácia série IRDM s taktovacími frekvenciami 3200 MHz. Vďaka týmto parametrom je tento model určený pre všetkých, ktorí očakávajú vysoký výkon a spoľahlivosť za konkurencieschopnú cenu.
- Dostupné kapacity: 4 GB, 8 GB, 16 GB, DC: 8, 16, 32 GB
- Formát DIMM
- napájacie napätie 1.20 - 1.35 V
- frekvencia: 2666, 2800, 3000, 3200 MHz
- doživotná záruka + technická podpora
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| PN | IR-X3200D464L16A/16G |
| Kapacita | 16 GB |
| Organizácia | 1024x8 |
| Typ | DDR4 |
| Hodiny | PC4-25600 (3200 MHz) |
| Cas Latencia | 16 |
| Záruka | Životnosť |
.
Technické parametry
| Chlazení | Pasivní |
| Frekvence paměti RAM (v MHz) | 3200 |
| RGB | Ne |
| Technologie paměti RAM | DDR4 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Vlastnosti RAM | Pasivní chladič |
| Využití paměti | PC |
| Kód produktu | 004490261 |
| EAN | 5908267961155 |
Podobné produkty
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 900 VA, 540 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
4 306 Kč
3 558,68 Kč bez DPH
EATON UPS 3P Ellipse 700 USB IEC, Off-line, Tower, 700VA/420W, výstup 4x IEC C13, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
3 215 Kč
2 657,02 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?