Eaton ATS 16A přepínač napájení ze dvou napájecích zdrojů
| Výrobce | Eaton |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
22 773 Kč
18 820,48 Kč bez DPH
Popis produktu
Eaton přepínače ATS nabízejí cenově dostupné řešení pro zákazníky, kteří si přejí vybavit síťová zařízení, jako jsou přepínače a routery redundancí napájení. Tento automatický přepínač je bude napájet ze dvou nezávislých zdrojů. Pokud jeden ze zdrojů vypadne, bude bez jakéhokoli přerušení na napájené zařízení připnut druhý zdroj. Eaton ATS přepínače mohou být současně připojeny na více napájených zařízení čímž dojde k cenové úspoře na drahých redundantních napájecích zdrojích.
Specifikace
| Obecné vlastnosti | |
|---|---|
| Název výrobku | Racková PDU Eaton ATS |
| Katalogové číslo | EATS16 |
| Délka/hloubka produktu | 430 mm |
| Výška výrobku | 43 mm |
| Šířka výrobku | 250 mm |
| Hmotnost výrobku | 3.3 kg |
| Soulad | Opatřeno značkou CE |
| Certifikace | CE |
| Technické údaje produktu | |
| Počet výstupů C13 | 8 |
| Fáze | Jednofázové |
| Elektrické zapojení | Připojovací šňůra se zástrčkou |
| Montážní rozměry (standardizované) | 482.6 mm (19 inch) |
| Výkon | 3.84 kW max |
| Provedení | 1U |
| Směr montáže | Vodorovný |
| Počet výstupů C20 | 2 |
| Jmenovitý proud | 16A |
| Obsah balení | ATS Stručná příručka Bezpečnostní pokyny (2) Vstupní kabely: C19-C20 1,8 m (2) Úchytky vstupních kabelů Plastové pásky pro zajištění výstupních zásuvek Sériový kabel RS-232 Příslušenství pro instalaci do racku |
| Zapojení vstupu | (2) C20 |
| Osazeno: | displej Ampérmetr Indikace LED Montážní materiál |
| Jmenovitá frekvence | 50/60 Hz |
| Hodnocení | Místní |
| Provozní teplota | 0 až 40 °C (32 až 104 °F) |
| Ethernetové rozhraní | Ne |
| Počet zásuvek s uzemňovacím kolíkem | 9 |
| Velkokapacitní konfigurace | Ne |
| Komunikace | Ne |
| Zvláštní charakteristiky | Poskytuje redundanci napájení IT zařízení Alternativa k drahým redundantním zdrojům napájení od prodejců síťových zařízení Kompaktní, výška 1U Hladce přepíná z jednoho zdroje na druhý LCD zobrazující měřené hodnoty a základní konfiguraci |
| Počet výstupů C19 | 1 |
| Řízení výstupu | Ne |
| Spínatelný | Ne |
| Délka šňůry | 2m |
| Vstupní napětí | 200-240V |
| Barva | Černá |
| SNMP | Ne |
| Kategorie přepětí | 2 |
| Výstupní zásuvky | (8) C13, (1) C19 |
| Typ | ATS |
| Sériové rozhraní | Ne |
| Montážní rozměr (metrický) | 43 |
Technické parametry
| Kód produktu | 004768473 |
| EAN | 743172079404 |
Podobné produkty
Eaton ATS 16A přepínač napájení ze dvou napájecích zdrojů
Skladem
Doručení do týdne
22 773 Kč
18 820,48 Kč bez DPH
CyberPower Emergency Power System PRO (EPS) 3500VA/2450W
Skladem
Doručení do týdne
24 552 Kč
20 290,91 Kč bez DPH
APC Replacement battery Cartridge #152, SRT3000XLI, SRT3000RMXLI, SRT3000XLW-IEC, SRT3000RMXLW-IEC, SRT96BP, SRT96RMBP
Skladem
Doručení do týdne
19 771 Kč
16 339,67 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?