EDIFIER reproduktory R1280DB, 42W, černá
| Výrobce | Belkin |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
2 476 Kč
2 046,00 Kč bez DPH
Popis produktu
R1280DB
R1280DB aktivní reproduktory v elegantním provedení přinášejí reprodukci s bohatým a čistým zvukem. Disponují výstupním výkonem 42 Wattů a nabízejí duální RCA vstupy nebo možnost synchronizace se zařízeními prostřednictvím nejnovější Bluetooth technologie Qualcomm V5.1.
R1280DB umožňují připojení více zdrojů zvuku či plné přizpůsobení nastavení vlastním potřebám. Boční strana monitoru je vybavena ovládacím panelem pro přizpůsobení hlasitosti, basů či tónů.
Možnost ovládání prostřednictvím dálkového ovladače.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Celkový výkon | 42W |
| Výstupní výkon | RMS 21 W x 2 (THD + N = 10%) |
| Poměr signálu k šumu | >= 85 dBA |
| Frekvenční charakteristika | 55 Hz - 20 KHz |
| Vstupní citlivost | OPT / COA: R / L: 500 ± 50 mFFS Bluetooth: R / L: 700 ± 50 mFFS. Line in 1: R / L: 450 ± 50 mV Line in 2: R / L: 550 ± 50 mV |
| Ovládání | hlavní ovladač hlasitosti / knoflíky pro nastavení výšek a basů / dálkového ovladače |
| Středový / basový reproduktor | 4 palce (106 mm), magneticky stíněné |
| Výškový reproduktor | průměr 13 mm |
| Hmotnost | 4.90 kg |
| Rozměry (Š x V x H) | 146 x 234 x 196 mm |
Technické parametry
| Kód produktu | 004525449 |
| EAN | 6923520265688 |
Podobné produkty
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované), USB, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 321 Kč
1 918,18 Kč bez DPH
Eaton 3P Ellipse UPS FR, 550 VA, 330 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E, Tower
Skladem
Doručení do týdne
2 649 Kč
2 189,26 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?