Endorfy mikrofon Solum (SM900)/ streamovací / nastavitelné rameno / pop-up filtr / USB
| Výrobce | Endorfy |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 528 Kč
1 262,36 Kč bez DPH
Popis produktu
Endorfy mikrofon Solum
POZNÁMKA: než začnete číst dál, sedněte si v bezpečné vzdálenosti, protože pro vás máme opravdovou petardu. Seznamte se s naším Solum – mikrofonem s kardioidními charakteristikami, který poskytuje jemný zvuk a hlas čistý jako horské prameny. Ráno.
Má pop filtr a pohodlné rameno, které uvolňuje prostor pro šálek (nebo dva) silné kávy. Nebo vaše další oblíbené věci – co si jen vzpomenete.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Kardioidní | Ano |
| Frekvence | 18 - 21 000 Hz |
| Vzorková frekvence | 48 kHz |
| Konektivita | USB, 2.9m dlouhý kabel |
| Kompatibilita | Windows, MacOS, Linux |
| Rozměry | 147.5 x 42.7 x 47 mm |
Co je v krabici
Streaming boom arm
Shock mount
Pop filtr
Manuál
Technické parametry
| Konektivita | USB |
| Princip | Kondenzátorový |
| Typ mikrofonu | Stolní / Konferenční |
| Způsob připojení | Drátový |
| Kód produktu | 004557917 |
| EAN | 5903018665122 |
Podobné produkty
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
EATON UPS 5E 700 USB FR G2, Line-interactive, Tower, 700VA/360W, výstup 2x FR (CZ), USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
1 675 Kč
1 384,30 Kč bez DPH
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?