EUROCASE skříň MC MF-300B, Micro Tower, 1xUSB-C, 2xUSB 3.0, 2x audio, bez zdroje
| Výrobce | EUROCASE |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
666 Kč
550,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Eurocase MC MF-300B
PC skříň microATX
Formát základních desek: miniATX, microATX
Formát zdroje: standard ATX PSU
Černě lakované šasi z ocelového plechu 0,4mm
Konektory č.panelu: USB-C x 1 , USB3.0 x 2 , HD Audio & Mic
Pozice HDD 2 x 3,5"
Pozice SSD 3 x 2,5"Rošiřující slot 4 x
Pozice pro FAN: Front: 120mm x 1 , Side: 120mm x 1 , Rear: 80mm x 1
Rozměr skříně: 180x350x300mm (Š x V x H)

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | micro-ATX, Mini-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 3x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB-C | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 1x 120 mm |
| Boční část | 1x 120 mm |
| Zadní část | 1x 80 mm |
| Maximální délka zdroje | ATX |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 180 x 350 x 300 mm |
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 004522474 |
| EAN | 8592522062786 |
Podobné produkty
Toner ABEL W2201A, HP 220A azurový pro tiskárny HP (1 800 stran)
1800 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
642 Kč
530,00 Kč bez DPH
Válec ABEL DR-2400 pro tiskárny BROTHER (12 000 stran)
12000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
635 Kč
524,00 Kč bez DPH
Papír xerografický REAL COPY ( A4, 80g, 5x 500listů)
Skladem
Odeslání do druhého dne
625 Kč
516,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?