EUROCASE skříň MC MF-300B, Micro Tower, 2x USB 3.0, 2x audio, bez zdroje
| Výrobce | EUROCASE |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
484 Kč
400,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Eurocase MC MF-300B
PC skříň microATX
Formát základních desek: miniATX, microATX
Formát zdroje: standard ATX PSU
Černě lakované šasi z ocelového plechu 0,4mm
Konektory č.panelu: USB3.0 x 2 , HD Audio & Mic
Pozice HDD 2 x 3,5"
Pozice SSD 3 x 2,5"Rošiřující slot 4 x
Pozice pro FAN: Front: 120mm x 1 , Side: 120mm x 1 , Rear: 80mm x 1
Rozměr skříně: 180x350x300mm (Š x V x H)

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | micro-ATX, Mini-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 3x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 1x 120 mm |
| Boční část | 1x 120 mm |
| Zadní část | 1x 80 mm |
| Maximální délka zdroje | ATX |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 180 x 350 x 300 mm |
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 004522461 |
| EAN | 859252206273 |
Podobné produkty
Toner ABEL W2210A, HP 207A černý pro tiskárny HP (1 350 stran)
1350 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
494 Kč
408,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CB436A pro tiskárny HP (2 000 stran)
2000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
393 Kč
324,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF410A černý pro tiskárny HP (2 300 stran)
2300 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
460 Kč
380,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?